Suriyeli bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler

Suriyeli bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler

Suriyeli bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler merhaba. Ben Suriye’den  5 yıl önce Türkiye’ye gelmiş ailesi ile birlikte yaşayan genç ve hayalleri olan bir kadınım. 29 Yaşındayım ismim Aden. Hayatın insana ne getireceği asla bilinmezmiş. Yaşamış olduğum farklı hayattan, farklı diyardan başka ülkeye, başka kültüre gelmek her ne kadar zor olsa da Türkiye hem dini yönden hemde kültürel benzerlikten dolayı adaptasyon sorunumu hızlandırdı.

Ülkemizde ki savaştan dolayı geri dönmemiz şimdilik zor gibi gözüküyor. Ailemle birlikte oturma izni aldığımız için hayatımın geri kalan kısmını burada geçirmek düşüncesindeyim. Benimde düşüncem bu ülkenin bir parçası olmak ve bu ülkeye ait olabilmek. Amacım birebir görüşmeden önce uzun uzun telefonda sohbet edip tanışmak. Numaramı yazmıyorum çünkü çok fazla kişinin arayacağını ve gereksiz muhabbetlere gireceğini düşünüyorum. Benim amacım net ve belli. Zaten bir Suriyeli bayan telefon numaraları vermesinin de pek uygun olacağını düşünmüyorum.

Suriyeli Bayan Arkadaş

Kısaca size kendimden bahsetmem gerekirse fiziksel olarak uzun boylu gayet bakımlı hoş kişisel temizliğine özen gösteren 172 boyunda 60 kiloda bir bayanım. Fotoğraf bana aittir. Öyle manken filan aramıyorum. Zenginlik, güzellik filan bunlar gelip geçici şeyler fakat azda olsa eli ayağı düzgün olsun ailesine çoluk çocuğuna bakabilsin isterim.

Suriyeli Bayan Ben

Suriyeli bayan olarak mutlaka olmasını istediğim bazı şeyler var. Bunların başında evlenecek olduğum kişinin kesinlikle alkol kullanmamasını istiyorum. Bunlara ek olarak temiz bakımlı olması, mümkünse sigara kullanmaması, kadına değer vermesi ve saygı duymasını istiyorum. Diğer şeyleri pek önemsemiyorum. Mesela kalabalık aileden geldiğimiz için hizmet etme durumlarına alışığım ve bunu asla sorun yapmam. Kocamın bir dediği iki olmaz kesinlikle böyle olur.

Suriyeli Bayan arkadaş arıyorum diyorsanız genelde bizlerin kapalı olacağını biliyorsunuzdur. Bende kapalı bir bayan olarak düğünümü İslami evlilik koşullarına uygun bir şekilde yapmak istiyorum. Yani söylenir daha bilmiyorum böyle bu tarz şeyler arayışındayım. Net olsun düzgün olsun başka bir şey istemiyorum gibi.

Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli bayan arkadaş arıyorsanız aradığınız kişinin ben olmadığını belirteyim. Bu tarz talepler ile gelmeyi.  30 yaş altı 50 yaş üstü kişileri de kesinlikle istemiyorum. Çocuklu, evlenip boşanmış kişilerle kesinlikle irtibata geçmek istemiyorum.

Baştan yalansız başlarsak her şey daha güzel olur diye düşünüyorum. Aksi durumda diğer türlü sadece zaman kaybetmiş oluruz. Ne siz beni salak yerine koyun nede bir birimizin değerli vakti ve hayalleri ziyan olmasın. Söyleyeceklerim bu kadar. Adaylarımdan mesaj beklemekteyim.

 

suriyeli bayan, erkek arayan suriyeli bayanlar, suriyeli bayan ara, bayan arıyorum suriyeli, suriyeli bayan arkadaş

3 thoughts on “Suriyeli bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler

  1. Selam bende kendime es arkadas ariyorum suriye den göç etmiş bulunmaktayim. İsmim Elif yeşim 28 türkiyede kalmak istiyorum. Türkmenim aslen ciddi düşünen beylerin cevaplarını bekliyorum.

    1. Ben gürkan antalyada manavgata yaşiyom isim turizim ben sen tanışmak istiyom elif hanım ben 175 boyunda 78 kilo normal bir vücuda sahibim gözlerim siyah saçım siyah yaşım 39 aslen erzurumlu yum yaklaşık 12senedir antalya manavgat ta yaşiyom ilgilenirsen tl verim 05454746273 ara konusalim

  2. Mrb ben İdris mütaitim maddi durumum iyi el üstünde tutarım niyetim ciddi şehrimde tanınan biriyimdir konuşkan, samimi, anlayışlı biriyimdir arayın konuşalım 05530722566

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.