Kapatmak için ESC basınız

Sevgili Arayan Bayanlar ve Numaraları

3

Sevgili Arayan Bayanlar ve Numaraları

Merhaba arkadaşlar ve sevgili arayan bayanlar. Ben İlknur. Herkes gibi kendimden kısaca bahsedecek olursam, 21 yaşındayım ve erkek sevgili arıyorum. Evet yanlış duymadınız. Sevgililik kavramı herkese göre farklı olsa da bu konuyla ilgili biraz bilgi vermekte yarar var. Arkadaşlar öncelikle sevgili olmak her gün birlikte olmak anlamına gelmiyor.

Telefonla uzun süre sevgili olduğum çok erkek olmuştur. Asıl mesele birbirimizi anlayabilmek, değer vermek, önemsemek, vefakar olmak, ağladığında güldürebilmek aslında. Bu yüzden bazı insanların aklına farklı şeyler gelebilir. Orada durun ve şimdi sizlerle paylaşacakları mı dikkatlice okuyun ki mesaj attıktan sonra başka şeyler ortaya çıkmasın.

Bundan birkaç yıl önce sevgili olduğum bir erkeğin beni aldatmasıyla hayatım değişti aslında. Maddiyata önem veren bir bayan da değilim. Oysa yaşadığım arkadaşlıklarda ve güven konusunu esas alırım. Bana güven veren her erkeğin aynı zamanda güzel bir dost olabileceğini de bilirim.

Ama günümüz erkekleri aldatma konusunda maalesef karşısındaki bayanı mağdur edebiliyor. Yine de olsun sevgili arayan bayanlar olarak buradan da düşüncelerimizi paylaşabiliyoruz. Bayanların sevgili anlayışı herkesten farklıdır. Önce güven duymak isterler. Daha sonra saygı ve ardından da sevgi.

Yani sevgiden önce güven gelir arkadaşlar. Güvendiğiniz bir insana nasıl sırtınızı yaslayabileceğinizi bilmelisiniz. Herkese de güvenmemelisiniz. Bu süreçte sizdeki sevgi de zamanla artacağı için seçimlerinizi daha mantıklı bir şekilde yapabileceksiniz. O halde sevgili arıyorum diyenler bir şekilde bana mesaj bırakarak kendilerine geri dönüş yapmamı sağlayabilir.

sevgili arayan bayanlar

sevgili arayan bayanlar

Sevgili Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Günümüzdeki  hiçbiri bana göre güven vermiyor. Böyle olsa da sevgili arayan bayanlar telefon numaraları yine rağbet görmeyi sürdürüyor. Bir şekilde aşk konusunda mağdur olmuş kadınların yeni aşklara yelken açmadan arkadaşça bir başlaması gerektiğini savunuyorum. Sizde bu düşüncemi destekliyorsanız küçük bir mesaj bırakmanız yeterli diye düşünüyorum. Öncelikli düşüncem karşımdaki kişi ile buluşup görüşmeden önce uzun uzun telefonda sohbet edip onu iyice tanımak ve ardından bu kişi o dediğim zaman buluşup görüşme düşüncesindeyim.

Tabii bu durumun beni yanıltacağını düşünsem de yinede böyle bir şeyi denemek ve hayatıma yeni bir sayfa açma amacındayım..

sevgili arıyorum, sevgili arayan bayanlar, bayan sevgili, bayan telefon numaraları, sevgili arayan bayan telefonu

Yazar Hakkında

İsmim elif arkadas ariyorum fakat seviyeli sohbet arkadaşı sadece konuşmak isterseniz uye olun. İstanbulda yasiyorum internette sohbet ve arkadaslik kurmayı seviyorum. Ve bu sitede uyeyim. Bayan arkadaş arayan beyler temiz sohbet edecek iseniz konusalim

Makaleleri Görüntüle

Diğer Hikayeler

Arkadaşlık İlanı Nasıl Veririm

Sonraki Hikaye

Dul Kadınım Erkek Arkadaş Arıyorum

Önceki hikaye
%d blogcu bunu beğendi: