Page contents

Sevgili Arayan Bayanlar ve Numaraları

Sevgili Arayan Bayanlar ve Numaraları

Merhaba arkadaşlar ve sevgili arayan bayanlar. Ben İlknur. Herkes gibi kendimden kısaca bahsedecek olursam, 21 yaşındayım ve erkek sevgili arıyorum. Evet yanlış duymadınız. Sevgililik kavramı herkese göre farklı olsa da bu konuyla ilgili biraz bilgi vermekte yarar var. Arkadaşlar öncelikle sevgili olmak her gün birlikte olmak anlamına gelmiyor.

Telefonla uzun süre sevgili olduğum çok erkek olmuştur. Asıl mesele birbirimizi anlayabilmek, değer vermek, önemsemek, vefakar olmak, ağladığında güldürebilmek aslında. Bu yüzden bazı insanların aklına farklı şeyler gelebilir. Orada durun ve şimdi sizlerle paylaşacakları mı dikkatlice okuyun ki mesaj attıktan sonra başka şeyler ortaya çıkmasın.

Bundan birkaç yıl önce sevgili olduğum bir erkeğin beni aldatmasıyla hayatım değişti aslında. Maddiyata önem veren bir bayan da değilim. Oysa yaşadığım arkadaşlıklarda ve güven konusunu esas alırım. Bana güven veren her erkeğin aynı zamanda güzel bir dost olabileceğini de bilirim.

Ama günümüz erkekleri aldatma konusunda maalesef karşısındaki bayanı mağdur edebiliyor. Yine de olsun sevgili arayan bayanlar olarak buradan da düşüncelerimizi paylaşabiliyoruz. Bayanların sevgili anlayışı herkesten farklıdır. Önce güven duymak isterler. Daha sonra saygı ve ardından da sevgi.

Yani sevgiden önce güven gelir arkadaşlar. Güvendiğiniz bir insana nasıl sırtınızı yaslayabileceğinizi bilmelisiniz. Herkese de güvenmemelisiniz. Bu süreçte sizdeki sevgi de zamanla artacağı için seçimlerinizi daha mantıklı bir şekilde yapabileceksiniz. O halde sevgili arıyorum diyenler bir şekilde bana mesaj bırakarak kendilerine geri dönüş yapmamı sağlayabilir.

sevgili arayan bayanlar
sevgili arayan bayanlar

Sevgili Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Günümüzdeki  hiçbiri bana göre güven vermiyor. Böyle olsa da sevgili arayan bayanlar telefon numaraları yine rağbet görmeyi sürdürüyor. Bir şekilde aşk konusunda mağdur olmuş kadınların yeni aşklara yelken açmadan arkadaşça bir başlaması gerektiğini savunuyorum. Sizde bu düşüncemi destekliyorsanız küçük bir mesaj bırakmanız yeterli diye düşünüyorum. Öncelikli düşüncem karşımdaki kişi ile buluşup görüşmeden önce uzun uzun telefonda sohbet edip onu iyice tanımak ve ardından bu kişi o dediğim zaman buluşup görüşme düşüncesindeyim.

Tabii bu durumun beni yanıltacağını düşünsem de yinede böyle bir şeyi denemek ve hayatıma yeni bir sayfa açma amacındayım..

sevgili arıyorum, sevgili arayan bayanlar, bayan sevgili, bayan telefon numaraları, sevgili arayan bayan telefonu

3 thoughts on “Sevgili Arayan Bayanlar ve Numaraları

  1. Ben cesur yaş 30 bekarim boy 1 75 kg 75 hobiler spor yapmak kitap okumak müzik dinlemek gezmek eğlenmek seyahat etmek için whatsap numaram bu sıfır beşyüz otuz dört sekiz yüz elli eli bir altmış üç kaçamak eğlenmek için bayan arkadaş arıyorum email adresim bu esmercesur231@gmail.com

  2. 35 ile 55 yaş arası güzel bir dostluk arayan tanışmak isteyen olgun bir hanım arkadaş arıyorum istanbul yada tekirdag çevresi 0541 945 00 70 WhatsApp ta kullaniyorum 40 yasinda dürüst efendi olgun uyumlu biriyim besyuzkirkbir dokuzyuzkirkbes cift sıfır yetmiş

  3. Most Popular Mobile Applications with mods. CarX Drift Racing 2 Unlimited Money 1.6.2002
    APK Mod Download .Direct and easy downloads.
    Reviews and comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.