Samsun Ve Cevresinden Erkek Arkadaş

Samsun Ve Cevresinden Erkek Arkadaş

Selam öncelikle ilan vermemdeki amacı azıcıkta olsa anlatmak istiyorum. Bilindiği gibi insanlar artık sanal ortam yani internetten bay ve bayan arkadaş aramakta sohbet edip tanışmaktadır. İnternet sanal ortamda tanışıp güven duygusunun oluşmasıyla reel tanışmaya geciyor. Risk azalıyor. Güven şart ve sanal arkadaşlık daha kolay kurulmakta ben Samsundan Fahriye Bende İnternet ortamında tanışmak güvenmek ve reel arkadaşlığa dökmek istiyorum.

Samsun Fahriye Profil Bilgileri

Samsun Erkek arayan bayan
Samsun Erkek arayan bayan
İsmim: Fahriye
Şehir : Samsun / Çarşamba
Telefon : Belirtmek istemiyor…
Vücut Yapısı : Atletik
Sigara : Hayır
Meslek : Cevap Yok
Medeni Durum : Dul
Gelir Düzeyi : Normal
Fizik : Kumral
Etnik Köken : Laz
Eğitim Durumu : Yüksekokul Mezunu
Boy : 160.cm
Alkol : Hayır

Küçük yaşta başımdan bir evlilik geçti Tabii ki o zaman daha toyduk neyin ne olduğunu bilmiyorduk şimdi aklımız başına geldi ama iş işten geçti kimlere güvendiysek bizi yarı yolda bıraktı. insanlara karşı hep iyi niyetli masumane yaklaştım, ben ne kadar iyi olduysam onlar o kadar menfaatçi çıkarcı olmayı seçtiler artık akıllandım kimsenin oyununa gelmiyorum. bundan sonra tanışacağım erkek arkadaş ile bol bol sohbet etmek istiyorum onunla gezmek eğlenmek zor günlerimde Dertlerimi acılarımı paylaşmak anlatmak istiyorum.

flört dönemi ne kadar uzun olursa ilişkinin temelleri en az o kadar sağlıklı ve sağlam oluyor. söylediklerimi bekar birinin anlaması zor bu yüzden daha önce evlenmiş ayrılmış başından kötü bir evlilik geçirmiş biriyle tanışmak istiyorum Aşkın Ömrü 3 gün ama anlaşmak bir ömür boyu sürüyor kimse bana demesin ki aşk her şeydir biliyorum ki hiç bir şeydir karşımdaki kişi ile sohbet ederken bütün dertlerimi unutmalıyım bana bugüne kadar yaşamadığım dünyayı yaşatmalı. Samsun Çarşamba’lı olarak ve bir Laz kızı olarak Karadeniz yöresinden biriyle konuşmak isterim tabii ki anlaştıktan sonra bölge şehir ülke fark etmez önemli olan gönüllerin bir olması.

İlanıma Cevap yazan arkadaşlar Küfür ve terbiyesiz Cevaplar yazmayınız Kendinizi Tanıtın. Belkide sizinle tanışacağız kısmet.

samsun bayan arkadaş, samsun erkek arkadaş, erkek arayan bayan, arkadaş arayan bayan samsun, samsun bayan, samsun kız arkadaş, samsun evlilik sitesi, samsun

1 thought on “Samsun Ve Cevresinden Erkek Arkadaş

  1. SLM TATLI VE HOŞ BAYANLAR BEN ENES 0505 823 56 23

    TELDE DELİCESİNE KONUŞA KONUŞA ERKEK SESİYLE BOŞALMAK İSTEYEN KENDİNE GÜVENEN BAKIMLI VE GÜZEL CESUR BAYANLAR HOŞ KIZLAR SİZİ BU NUMARADA BEKLİYORUM…ARAYIN YETER…SADECE BAYANLAR LÜTFENNN…

    ENES 0505 823 56 23 SAĞLICAKLA KALINNN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir