İsmim Eda Erkek Arkadaş Arıyorum Bayanım

İsmim Eda Erkek Arkadaş Arıyorum Bayanım

Bayanım erkek arkadaş arıyorum, adım eda İSTANBUL kadıköy de yaşıyorum. 27 yaşındayım insan olan bir erkekle tanışma arzusu içerisindeyim. Boy 1.70 kilo 61 kg ‘dir. Ön lisans mezunuyum. Özel sektörde çalışıyorum. Hayatı paylaşabileceğim uzun süreli sonu evlilik olabilecek şekilde samimi anlamlı bir arkadaşlık kurmak istiyorum.

Erkek Arkadaş Arıyorum Bayanım

Kişisel bilgilerimden bahsetmek istiyorum. Evlilik yapmadım erkek arkadaşım yoktur. Alkol ve sigara kullanmıyorum. Tanımak istediğim erkek de alkol ve sigara kullanmaması tercih sebebidir. Çok sık erkek arkadaşım olmaz bu konuda seçici ve titizimdir. bende bayanım erkek arkadaş arıyorum dürüst olsun yeter, para da pul da gözüm yoktur. Amaç çıkar olduğun da o arkadaşlık anlamsız olur diye düşünüyorum. Her şey menfaatsiz çıkarsız doğal olmalı.

İlgi alanlarım belgesel, haber seyretmek, kitap okumayı çok severim. sinema, deniz, motor sporları ve araba kullanmayı çok severim. Aradığım ilişki türleri arkadaşlık, kısa süreli ilişki, uzun süreli ilişki ve evliliktir. Bu sayfamda yazdıklarımı samimi olarak yalansız yazmaya çalışıyorum. Beni merak eden erkeklerden ben de aynısını bekliyorum. Karşılıklı güveni yakalayamadığımız da hiç bir şey olmaz. yerinde sayarız diye düşünüyorum.

Bayanım erkek arkadaş arıyorum
Bayanım erkek arkadaş arıyorum

Aradığım Erkek Arkadaş Aday Profili

Aradığım erkek arkadaş yaş ortalaması 30 – 40 arası olabilir. İSTANBUL da oturması tercih sebebidir. Alkol ve sigara içmemesi uygundur. Karşılıklı ne kadar açık sözlü olursak sağlıklı bir tanışma ve devamı gelir diye ümit ediyorum. Muhafazakar bir erkek arkadaşla tanışmak uygun olacaktır.

Sayfama telefon ve meal adresi yazamıyorum. Çünkü yüzlerce gereksiz insanların aramasını istemiyorum. Peki tanışma o zaman
nasıl olacak diyeceksiniz. Profil sayfamı okuyup benimle tanışmak istediğinize kanaat getiriyorsanız aşağıda yorumlar kısmına açıklamanızı ve yorumlarınızı yazmalısınız. Uygun bulduğum yorumları arayacağım veya mealle iletişim kurmaya çalışacağım. Telefonla iletişim kurduğum erkekle 3-5 gün konuştuktan sonra karşılıklı olarak görüşme kararı alabiliyorsak kalabalık bir ortamda görüşme sağlanır. Bu şekilde basamak basamak tanışıklık başlar ve devam eder. Bu yüzden karşılıklı güven ve iletişim şarttır. İletişimin olmadığı yerde her şey bitmiş demektir.

 

erkek arkadaş arıyorum, erkekarkadaş arıyorum, erkekarkadaş, bayanım erkek arıyorum, erkek arıyorum bayanım, ismim eda arkadaş, arkadaş arıyorum, istanbul bayan arkadaş

1 thought on “İsmim Eda Erkek Arkadaş Arıyorum Bayanım

  1. Slm ben Tolga hataydan yaş 42 boy 1.76 esmerim toplumda sayılan ve sevilen kariyer sahibi biriyim ciddi anlamda aşk yaşayacağım görüşme engeli olmayan aşka sevgiye ve dostluğa önem veren ve kendini bilen mutlu olma peşinde olan hayatımda özel bir yeri olmasını istediğim bir bayanla tanışmak istiyorum tlf 0542 282 5530

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.