İlkarkadaşlık

İlkarkadaşlık

Merhaba ben ayşel burada ilkarkadaş arkadaş bulduğum ve sonra da ayrılığım ve yeni de ilkarkadaşlık arıyorum ve samimi insanları bekliyorum. Tanışmak ve arkadaş olmak isteyenler ile arkadaşlık kurmak yeni de benim de arkadaşım olsun umudu ile arkadaş arıyorum. Bliyorsunuz ki ilk arkadaşlık ilk aşk gibi özeldir ama kıymet bilmeyenler sağ olsun demek de başka bir şey gelmiyor elden. Biz kadınları kaderi hep mutsuz olmak ve hep ilk arkadaşlık ta darbe mi yemek olacak. Ama artık kendime bir sayfa acıyorum yeni de burada ilk arkadaşlık arıyorum tanışmak isteyenleri burada görmek isterim.

İlk arkadaşlık

Biliyorsunuz sanal alem de ilk arkadaşlık kadar önemli olan ne var ki bazen ilk arkadaşlık burada ilk aşk gibi düşünürsek eğer insan ilk arkadaş arıyor yani benim gibi. Aslımda bana yakışan da adam gibi adam olan ile ilk arkadaşlık adın altınnda yeni de bir başlangıç yapmak ve onunla bir ömür geçirmek olacak. Sanırım bu sefer ilk aşk dedikleri duyguları burada bulabilirim ve bu yüzde de arayışı ilkarkadaşlık tadında olmasın isterim. Her ne kadar da ilk aşk yerinin tutmasa da yapacak bir şey yok gibi ama aramak ilk arkadaşlık gibi ilk sevgiyi verecek arkadaş lazım bize.

İlk aşk da ilk arkadaşlık ötesi de ilk arkadaş aranıyor!

O zaman sunun diyelim mi hani burada ilk arkadaş arıyoruz ya işte ben de onun düşünerek hareket etmek ve burada ilk arkadaşlık kurabileceğim arkadaşı arıyorum var mısın?

 

6 thoughts on “İlkarkadaşlık

    1. Slm bayan arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar msj yada çağrı atsın sifirbeşyuz otuzbir altiyuzyetmiş bir sifirdurt yirmi dokuz 05316710429

  1. Slm bayan arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar msj yada çağrı atsın sifirbeşyuz otuzbir altiyuzyetmiş bir sifirdurt yirmi dokuz 05316710429

  2. Ayşel Hanım merhaba,
    Sizden çok etkilendim. E-postama yazarsanız kendimi daha detaylı anlatabilirim. Böylece iyi bir arkadaşlığa başlangıç yapabiliriz. Hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.