Gercek Arkadaş Arıyorum Sivas

Gercek Arkadaş Arıyorum Sivas

Gerçek tanışma arkadaşlık devamında güzel şeyler, ben yazılan herşeye burdakilere hak veriyorum gercekten çünkü herkesin kendisndeki yaşanmışlığı farklıdır ama sizde kabul edinki bazıları herkes tarafından yani birliktelik manasında kabul edilemez. adam ikid efa altadıldıgını ve bir daha evlenmek istedigini söylemiş bu adamı hoş goruyorum ve mutluluk hakkı ama benim gibi bir bayanla bu adamın aşk düşünmesi veya hoşlanıp evlenmek isteyişi kabul edilemez

Bunu anlatmaya çalışıyorum. lütfen ilan acıklamama uygun kişiler ulaşırsa sevinirim ben sivarlıyım burda yaşıyorum çalışıyorum ve yanlız biriyim ciddi bir kişiyle arkadaşlık olarak tanışmak isterim aşık olmak isterim tabi ama bu bana baglı birşey degil mutlu oldugum hoşlandıgım kişiyle evlenmek istiyorum ben. beraber zaman gecirecegiz bu sebeble bekar olmasını isterim. evlenmiş ama bir iki ay ikince ayrılmış hala genc bana uygun biri ile sadece sartları konuşmak durumu anlşamam için konuşabiliriz yani illa böyle diye degil sadece ornek verdim. umarım kendimi ifade etmişimdir bide yorumlarda bu sıkıntıyı yaşamayalım elimden geldikce net olmak isterim ve bunu beklerim. İlanıma bakıp cevap almayanlarda umarım dengini bulur inaın herkesin mutlu olmasını temenni ediyorum. sevgilerimle.

sivastan gercek arkadaş
sivastan gercek arkadaş
Yaş26
ŞehirSivas
İlişki durumuİlişkim yok
Telefon
E-mail* Gizli
Açıklama
Gercek Arkadaş Arıyorum Sivas gercek ve dürüst olan sivasta yaşayan arkadaş arıyorum. Benimle tanışmak isteyen cevap yazarak kendisini tanıtsın.
sivas gercek arkadaşi sivas arkadaş sitesi, sivas bayan arkadaş, bayan arkadaş sivas, erkek arkadaş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.