Dul Erkek Yada Bekar Erkek Arkadaş

Dul Erkek Yada Bekar Erkek Arkadaş

Evlenmiş boşanmış bir bagı olmayan erkek olabilir bekar ama yaşıma uygunda düşünebilirim bende bir evlilik yaşayıp ayrıldım cocuksuz kişiler önce yazsın bende oyleyim ve yeni guzel bir hayata başlamak istiyorum çalışan bir bayanım kendi ihtiyaclarımı kendim karşılamak adına ve çalışmayıda seviyorum.

Ulaştıgım iyi biriyse tabi makul şartlar içinde görüşebiliriz. burayada gelebilir sıkıntı olmaz. insan kendisini bilmeli belli bir ruh olgunluğuna gelmişse zaten konuşarakta birbirimize kendimizi ifade edebiliriz. şimdiden mesajınız için teşekkür ederim.

Dul Erkek Arıyorum
CinsiyetBayan
Yaş32
ŞehirÇanakkale
İlişki durumuİlişkim yok
Telefon
E-mail* Gizli
Açıklama
Evlenmiş Ayrılmış Erkek düşünebilirim bende bir evlilik yaşayıp ayrıldım cocuksuz kişiler önce yazsın bende oyleyim ve yeni guzel bir hayata başlamak istiyorum

Arkadaş Arayan Bayanlarla İletişime Gecin

İnsanlarla iletişime geçmek, onlarla konuşup sosyalleşmek için profilleri ziyaret ederek onlara mesaj gönderin. Yazacağınız etkili mesajlar sayesinde ilgilendiğiniz profil sahibinin size ulaşmasını kolaylaştırmış olursunuz.
erkek arkadaş, dul erkek arıyorum, dul bayan arkadaş, bayan ariyorum dul, dul adam, dul bayan arkadaş, bayan arıyorum dul, dul, bayan, arkadaş
Yanlızlığına son vermek istiyormusun? Arama panelinden veya isteğe bağlı olarak üst menümüzde bulunan Ekekler veya Bayanlar linkini tıklayarak rahatlıkla arkadaş bulabilirsin. Kısmetini başkalarına kaptırmamak için acele etsen iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.