Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum Gercek Olsun

Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum Gercek Olsun

Hayatında hiçbir istediği olmayan ve üstüne Üstelik mutsuz bir evlilik geçiren bir bayan olarak Hayat gerçekten çok zor Türkiye şartlarında dul bir bayan olmak ne kadar zor olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz Bir de Çocuk varsa ayrılsam bile ömür boyu istemediğin bir yüzü görmek zorundasın nafaka verse ne olacak çocuğun masraflarına anca yetiyor ve ben kimsenin Kapısına muhtaç olmamak için her daim çalışıyorum Şu an tek istediğim Öncelikle dertleşmek kimseyi çok iyi tanımadan sevgili olmak dahi istemiyorum.

Yaşım daha genç belki önüme çok farklı fırsatlar çıkacak ama benim önceliğim evladım çıkarsız bir ilişki istiyorum bu yüzden bana dürüst olan Yalan söylemeyin gerisi zaten Su akar yolunu bulur bana sormak istediğiniz özel sorular varsa saygı çerçevesinde kabul ediyorum mesaj gönderebilirsiniz lütfen telefon numaramı veya Facebook Instagram profilimi istemeyin ailem olduğu için bu tür yakınlaşmaları çevrem duysun istemiyorum Anlayışınız için çok teşekkür eder mutlu günler dilerim.

dul bayan arkadaş arıyor
dul bayan arkadaş arıyor
İsim ve Nick : Buket
Şehir : Kayseri / Tomarza
Telefon : Belirtmek istemiyor…
Vücut Yapısı : Balık Etli
Sigara : Hayır
Meslek : Özel Sektör
Medeni Durum : Dul
Gelir Düzeyi : Normal
Fizik : Kumral
Etnik Köken : Türk
Eğitim Durumu : Lisans Mezunu
Boy : 171.cm
Alkol : Hayır
Dul Bayanım ve Kendime göre bir erkek arkadaş arıyorum. Herkesi kabul edecek değilim. Kendine güvenen temiz bakımlı saygılı işi gücü olan bir arkadaş arıyorum. Dul arkadaş olabilir. Evli olmasın Dul yada bekar erkek arkadaş arıyorum.
dul bayan arkadaş, arkadaş arıyorum, bayan arkadaş, dul bayan ara, bayan arıyorum, dul erkek, dulbayan, bayan arkadaş dul, dul kadın arkadaş

3 thoughts on “Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum Gercek Olsun

  1. Selm benim bidürüs arkadaşa ihtiyacı var ilerisi için ben çok zorluklar yaşadım güvenilir bir dost arıyorum yaşım35 uygun olan bayan yüregitemiz olsun yeter ayrıldım 2tane çocukvar annesinde bana engel değil gelene de engel olmayan bir bayan olursa mutlu olurum saygılar

  2. slm ben ilhan ist dan yanlızım evlendim ayrıldım cocugum yok evım var tanısmak isterim sizle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir