Dul bayan ariyor

Merhaba arkadaşlar ben mine burada dul bayanlar adı aldında arkadaşlık ilanları verek kendime uygun bir erkek arkadaş aramaktayım. Tanışmak ve arkadaş olmak isteyenler var ise bana mesaj yazabilirsiniz. Her zaman internet de olan bir bayan değilim ve her hangi bir maddi sıkıntım da yoktur. Benim aradığım arkadaşlık tamamen dul bayan arayan erkekleri aradığın bir arkadaşlıktır.

Dul bayanlar ve dul bayan 

İnternet de dul bayan arkadaş arayan erkekleri ilanları üzerinde ben de kendi adıma ilan vermek istedim amacımız tamamen tanışmak ve arkadaş olmaktır. Her ne olursa olsun saygın efendi arkadaş arıyoruz. Siz eğer bayan arkadaş arıyorum diyorsanız hem de dul bayan arkadaşım olsun diyorsanız tanışabiliriz.

Dul bayan mine

Burada kendimi kısaca tanıtayım arkadaşlar ben istanbul da kendin halimde yaşayan bir bayanın ve burada uygun bir adamla tanışmak için ilan verdim. Umarım siz de dul bayan arkadaş arıyorsun ve benim ilanım sayesinde benimle tanışmak isterseniz. Gelecekten umudu olan arkadaşları benimle tanışması için büyük bir fırsat aslında iyi değerleren erkeklerle tanışmak isterim.

dul bayanlar, dul bayan, bayan arkadaş