Açıklama Metnini Okuduğunda Beni Daha İyi Anlayacaksın

TÜM İLANLARCategory: Bayan ArkadaşAçıklama Metnini Okuduğunda Beni Daha İyi Anlayacaksın
koyuncu asked 9 ay ago

Sevgilim

Merhabalar dilerim öncelikle. Şuan okuyorum ama okulumun bitmesine 1 yıl kaldı. İkinci üniversitem. İlk üniversitemi ailem sebebiyle tamamlayamadım. Açık ve net olmak karakterim olmuştur her daim. Bana yazacak kadının da benim gibi düşünmesini isterim. Gelelim açık sözlülüğe. Daha önce bir tane sevgilim oldu. Anlaşamadığımız için ayrıldık ve ondan başka hiçkimseyi hem sevmedim hem de sevilmedim. Her şeyi apaçık bir şekilde buraya yazdım. Çünkü benimle ilgilenecek olan kadın benim hakkında net bilgiler edinmeli ki doğru düşünüp doğru karar vermeli.

Güzellik

Aklında şüphe olmamalı. Güzellik ve çirkinlik her erkek için önemlidir tabiki, ben de daha önemli olan sadakat. Sadakat olmadan bir ilişki , aşk , sevgi adına ne derseniz artık yürümez asla.

İlişki , aşk , sevgi

Çok konuştum galiba. Kısaca yaşımda 25 olmak üzere okulum bitti nerdeyse ve ilerisi için yuva kurabileceğim. Benimle her daim yanımda olan bana karşı sadakati her daim olan bir eş, bir aşk, bir hayat arkadaşı olmasını istiyorum. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki yurt dışından lütfen yazmayın çünkü ben oralara kadar gidemem, giderim dersem yalan söylemiş olurum sizin geleceğinize engel olamam boşa ümit veremem. Son olarak ciddi düşünmeyen lütfen benimle uğraşmak için gizliden aramasın. Ama ciddi düşünüp numarasını göstermek isteyen gizliden arayabilir onları anlarım.

Hayat arkadaşı

Eğer sende benim gibi düşünüyorsan ilgini bekliyorum. İnstagram: Osmanburak_koyuncu  Whatsap numaram 05452282905

 

Sevilim, güzellik, erkek, ilişki, aşk, sevgi, hayat arkadaşı, ciddi