Arkadaş Arayan Yalnız Bayanlar

Arkadaş Arayan Yalnız Bayanlar

Evet arkadaşlar sizlerinde bildiği gibi artık yalnız yaşayan kadınların sayısı çok artmış durumdadır. Eskiden bir kadının yalnız yaşaması ya da sevgilisi olması, birileriyle flört etmesi çok ayıp karşılanan durumlardı. Ancak toplumumuzda ki bu algı kırılmış bulunuyor. Böylece kadınlar da artık yalnız yaşayabiliyorlar ya da sevgili arayabiliyorlar. Eskiden toplumumuzda sen yapamazsın kızım sen edemezsin kızım sen kadın kız mısın evinde oturacaksın diye kadınlar sürekli olarak baskı altında yetiştiriliyorlardı.

Artık bu durum tam tersine dönmüştür. Sen yaparsın sen edersin sen kadınsın sen güçlüsün diyerek yeni bir nesil yetiştirilmiş bulunuyor. Bundan dolayı da ekonomik özgürlüğünü, maddi gücünü eline almış olan kadınlar kimsenin sözünü dinlemeden ya da baskı altında kalmadan diledikleri gibi yaşamaya başladılar. Eski zamanlarda bir kadının başında erkek olmadığı zaman hor görülürdü. Ancak artık bu durum tamamen değişmiştir. Bu yüzden evli olmayan kadınlar da toplumda saygı görmeye başlamışlardır. Kendi geçimlerini kendileri sağlamaya başlayan bayanlar artık evlenmeden de kendi başlarına ayrı bir evde yaşama özgürlüğünü elde etmişlerdir. Bundan dolayı yalnız yaşayan kadınların sayısı gün geçtikçe artıyor.

arkadaş arayan yalnız kadınlar
arkadaş arayan yalnız kadınlar

Kadınlar önceden her ne kadar mutsuz olsalar da evliliklerini sürdürmek zorunda hissediyorlardı. Gerek aile baskısı gerekse toplum baskısından dolayı boşanamıyorlardı. Ancak her şeyde olduğu gibi bu durumda tamamen değişmiştir. Kadınlarda artık eğer mutsuz hissediyorlarsa ya da ilişkilerinde bir problem varsa boşanmaktan ya da ilişkilerini bitirmekten hiçbir şekilde çekinmiyorlar.

Evlilik Arayan Yanlız Bayanlar

Yalnız yaşamaya başlayan kadınlar her ne kadar özgürlüklerini ellerine almış mutlu birer kadın olsalar da hayatlarının belli bir noktasında artık bir ilişkiye, sevgiliye ihtiyaç duyuyorlar. Bu durum sadece kadınlar için geçerli değildir tabii ki. Erkeklerde aynı şekilde uzun süre yalnız kaldıktan sonra hayatlarına bir kadın ile devam etmek istiyorlar. Yani sizlerin anlayacağı bu durum tamamen insanlara özgüdür hiçbir şekilde cinsiyet fark etmiyor.

 

Arkadaş arayan yalnız bayanlar, Evlilik arayan yalnız bayanlar sizlere gecmişten bugune yaşanan durumları yazımızda anlattık. Arkadaş bulmak cok kolay

3 thoughts on “Arkadaş Arayan Yalnız Bayanlar

  1. Bende kendime bayan arkadas ariyorum. İlaniniz ilgimi çekti dul bit erkeğim sizinle tanışmak istiyorum numaram 053158751** ararsanız tanışır görüşürüz.

  2. Gurpinar5757istanbuldan katiliyorum evli bosanmis zengin hanimlar 35 ve55 yaslarinda olgun bakimli bakimina ozen gosteren kacamak ariyan gizlilige onem verenhanimlar besyuzotuzaltiyediyuzyirmibes otuzuc seksendortde vassapdan mesajlarinizi bekliyorum vassapsaglamdir giyimi kapali acik hanimlar mesajlarinizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.